אוננות: צורה בריאה של אהבה עצמית


נכתב בתאריך: 3 באוקטובר 2023

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

אוננות נתפסה כנושא טאבו במשך מאות שנים, אך בשנים האחרונות קידמו בברכה גישות חדשות לגבי אוננות כאקט של אהבה עצמית וטיפוח עצמי. עכשיו, יותר מתמיד, מקובל יותר לדבר על אוננות ולדון ביתרונותיה השונים. במאמר זה נדון בהשפעות הבריאותיות הגופניות והנפשיות של אוננות, כמו גם בכמה מהשיטות והסוגים השונים של אוננות.

dreamgirlzoya.com
מהי אוננות?
אוננות היא פעולה של גירוי עצמי של איבר המין להנאה מינית. זוהי פעילות פרטית המבוצעת על ידי גברים ונשים כאחד. אוננות נחשבת לעתים קרובות כפעילות סולו, אך ניתן לעשות זאת גם עם בן זוג במהלך הזמן האינטימי של בני הזוג. זוהי צורה בטוחה של פעילות מינית המציעה יתרונות פיזיים, נפשיים ורגשיים שונים.

היתרונות הפיזיים של אוננות
אוננות יכולה לשפר את הבריאות המינית הכללית בשל זרימת הדם המוגברת לאיברי המין ולאזור האגן. זרימת דם מוגברת יכולה להוביל לסיכה נרתיקית מוגברת ולעוררות רבה יותר במהלך פעילות מינית. פעילות זו יכולה גם לשפר את תפקוד לקוי של זיקפה אצל גברים ולהפחית את הסיכון לסרטן הערמונית. נוסף על כך, זרימת הדם וזרימת הדם המשופרות יכולות גם להביא לשיפור במצב הרוח ובהרפיה.

אוננות יכולה לשמש גם כסוג של פיזיותרפיה לנשים. זה יכול לעזור להפחית כאבי מחזור כמו גם כאבי אגן אחרים. מחקרים הראו גם כי נשים שמעוררות את עצמן באופן קבוע מדווחות על רמות נמוכות יותר של חרדה ודימוי גוף חיובי יותר.

היתרונות הנפשיים והרגשיים של אוננות
אוננות יכולה להיות חוויה מעצימה ומשחררת עבור גברים ונשים כאחד. היכולת לחקור ולגלות את הגוף היא חלק חשוב בגילוי עצמי. זה יכול לעזור לשפר את הביטחון העצמי ואת דימוי הגוף על ידי עוזר להפחית חוסר ביטחון. בנוסף, פעילות זו היא דרך מצוינת לחקור ולהתנסות עם סוגים שונים של הנאה מינית בסביבה בטוחה ופרטית.

אוננות יכולה לשמש גם ככלי להפחתת מתח וחרדה. זהו פורקן ליכולת לשחרר את כל הרגשות הבנויים, המתח והמתח. כאשר זה נעשה על בסיס קבוע, זה יכול לעזור להפחית את תחושות הדיכאון והבדידות גם כן.

סוגים שונים של אוננות
ישנם סוגים ושיטות שונות של אוננות וחשוב לחקור ולגלות מה עובד הכי טוב עבור כל אדם. אחד הסוגים הנפוצים יותר של אוננות שנראה לעתים קרובות הוא אוננות ידנית. אוננות ידנית היא פעולה של שימוש בידיים ובאצבעות כדי לעורר את איברי המין להנאה מינית. זה יכול לכלול גם שימוש בצעצועי מין או חפצים כדי לעורר את איברי המין.

סוג נוסף של אוננות הוא אוננות אוראלית. אוננות אוראלית יכולה לכלול שימוש בפה כדי לעורר את איברי המין באופן אוראלי. זה יכול לכלול ליקוק עצמי, ליקוק איברי המין של בן הזוג, או שימוש בצעצוע מין עם יכולות גירוי אוראלי.

ויברטורים וצעצועי מין אחרים הם גם שיטות פופולריות לאוננות. מכשירים אלה מגיעים במגוון גדלים וסגנונות וניתן להשתמש בהם הן למשחק סולו והן למשחק משותף. ויברטורים יכולים לעזור להגביר את ההנאה ויכולים להציע מגוון של תחושות שונות בהתאם לסוג וגודל המכשיר. בנוסף, ניתן להשתמש בחומרי סיכה כדי לשפר את החוויה.

מסקנה
אוננות היא צורה בטוחה ובריאה של טיפול עצמי שיכולה להיות בעלת יתרונות בריאותיים פיזיים ונפשיים חיוביים. היא מאפשרת לאנשים לחקור את גופם ולגלות הנאות חדשות בסביבה בטוחה ופרטית. סוגים וסגנונות שונים של אוננות ניתן לחקור כדי למצוא מה עובד הכי טוב עבור כל אדם. לא משנה איזה סוג אוננות אדם בוחר, חשוב לזכור כי אוננות היא נוהג בריא ונורמלי עבור גברים ונשים כאחד.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

גישור בין היסטוריה למודרנה: לחקור את העיר התוססת בת ים, ישראל
חדש!

גישור בין היסטוריה למודרנה: לחקור את העיר התוססת בת ים, ישראל

ממוקמת דרומית לתל אביב, בין הים התיכון לעיר ההומה יפו, שוכנת העיר המקסימה בת ים, ישראל. למרות שלעתים קרובות מאפילה […]

לקריאה »
עולם מסקרן של נערות ליווי: חשיפת האמת מאחורי המקצוע השנוי במחלוקת
חדש!

עולם מסקרן של נערות ליווי: חשיפת האמת מאחורי המקצוע השנוי במחלוקת

המונח "נערת ליווי" מעורר לא פעם מגוון תגובות, החל מסקרנות ועד בוז. זהו מקצוע שהיה אפוף מיתוסים, תפיסות מוטעות וסטריאוטיפים. […]

לקריאה »
אשדוד: לחקור את פנינה נסתרת של ישראל
חדש!

אשדוד: לחקור את פנינה נסתרת של ישראל

כשאנשים חושבים על ישראל, מחשבותיהם נמשכות לעתים קרובות לעיר ההומה תל אביב או לפלאי ירושלים העתיקה. עם זאת, בין שני […]

לקריאה »