לחזור למשחק


נכתב בתאריך: 2 באפריל 2023

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

אולי התגרשתם, או סיימתם קשר זוגי אחרי תקופה ארוכה. עכשיו אתם נזרקים למים הקרים של חיי הרווקות, ואולי תמצאו שזה לא בדיוק מה שציפיתם. והדברים כבר לא כפי שאתם זוכרים אותם מפעם. תקופה ארוכה אתם הייתם מחוץ לשוק, ועכשיו קשה לחזור בחזרה.
יתכן כי אתם מפתחים חוסר ביטחון אשר רק מקשה על הדברים. אז הרשו לנו לתת לכם כמה טיפים שיחזירו אתכם לעניינים.

התחילו לאט

לצאת לדייט ראשון אחרי שנים שלא הייתם בדייט, יכול להיות מלחיץ כמו דייט ראשון ויש אשר יאמרו שאפילו יותר. לכן כדאי שתתחילו לאט. יתכן כי אתם עדיין לא מוכנים לקשר אינטימי ורוצים קודם לחזק את הקשר לפני שהוא מקבל ביטוי מיני. זה בסדר גמור, אל תכניסו את עצמכם למצבים שלא נוח לכם, זה רק יכול לגרום לכם לעוד טראומות.

ומנגד, אם אתם מעוניינים בקשר בעל אופי מיני, אך סובלים מקשיים לאחר שנים בהם הייתם עם אותה בת זוג; תוכלו לנסות להיפתח קצת באמצעות ביקור בדירות דיסקרטיות בחיפה.

אם יש לכם איזה מכר צעיר, אולי חבר מהעבודה שעדיין חי את חיי הרווקות, תוכלו קצת להסתובב איתו. כך תוכלו להבין את הטרדנים של היום, את מקומות הבילוי וכיצד העניינים מתנהלים בעניין של רשתות חברתיות. אנחנו בטוחים שתוכלו ללמוד ממנו הרבה.

להיפטר מ“המטען“

אם הגעתם לשלב של דייט, חשוב שלא תביאו אתכם את האקסית. אנו לא מתכוונים במשמעות המילולית, אבל אם כל הפגישה תדבר על האקסית ועל הפרידה, זה בעצם כאילו הבאתם אותה באופן פיזי לדייט.

אם אתם לא יכולים שלא להזכיר את האקסית, אז כנראה שאתם עדיין לא מוכנים לדייטים. נכון שאמרנו לכם שכדאי למצוא חבר רווק שיעזור לכם. ובכן, גם אם לא נעים לכם לשמוע את הביקורת, הוא זה שיכול להגיד לכם את האמת – האם אתם עדיין תקועים באקסית או שהפכתם דף.

הכירו את העולם הדיגיטלי

אולי אתם מהדור שבו ניגשו לבחורה במועדון. אבל היום כל הסצנה מתנהלת בזירה הדיגיטלית. אולי זה נראה לכם מוזר, אבל יש לזה הרבה יתרונות. אז זה גם הזמן להכיר את כל האפליקציות והרשתות החברתיות, אפשר למצוא שם הרבה בחורות.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

גישור בין היסטוריה למודרנה: לחקור את העיר התוססת בת ים, ישראל
חדש!

גישור בין היסטוריה למודרנה: לחקור את העיר התוססת בת ים, ישראל

ממוקמת דרומית לתל אביב, בין הים התיכון לעיר ההומה יפו, שוכנת העיר המקסימה בת ים, ישראל. למרות שלעתים קרובות מאפילה […]

לקריאה »
עולם מסקרן של נערות ליווי: חשיפת האמת מאחורי המקצוע השנוי במחלוקת
חדש!

עולם מסקרן של נערות ליווי: חשיפת האמת מאחורי המקצוע השנוי במחלוקת

המונח "נערת ליווי" מעורר לא פעם מגוון תגובות, החל מסקרנות ועד בוז. זהו מקצוע שהיה אפוף מיתוסים, תפיסות מוטעות וסטריאוטיפים. […]

לקריאה »
אשדוד: לחקור את פנינה נסתרת של ישראל
חדש!

אשדוד: לחקור את פנינה נסתרת של ישראל

כשאנשים חושבים על ישראל, מחשבותיהם נמשכות לעתים קרובות לעיר ההומה תל אביב או לפלאי ירושלים העתיקה. עם זאת, בין שני […]

לקריאה »