מה יקרה כשהעובד של תחנת הדלק, יבין שהוא לא צריך לעבוד יותר בתחנת הדלק?


נכתב בתאריך: 11 ביולי 2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

לילה אחד עבדתי עד השעות המאוחרות של הלילה, והייתי חייב כוס קפה כדי להעיר את עצמי, נסעתי לתחנת הדלק השכונתית כדי לקנות חבילה של קפה שחור.

כשנכנסתי לחנות בתחנה, בזווית העין ראיתי את המוכר יושב עם ידיים שלובות, מבט מתוסכל, וכל שניה מסתכל על השעון.

אני משער שהשאלה שלא הפסיקה לרוץ לו בראש הייתה ״נו… מתי יסתיים כבר הסיוט הזה? ״

האמת, אני בטוח שזו אותה שאלה שהוא שאל גם בצבא.

גם בתיכון.

וגם ביסודי.

עכשיו השאלה שלי היא – מה יקרה כשלאט לאט יותר ויותר אנשים יגלו את פלאי האינטרנט?

מה יקרה כשאנשים יבינו באיזה קלות היום ניתן למנף את מגבלות הזמן והמקום של פעם, באמצעות פלטפורמות פשוטות לשימוש כמו פייסבוק, אינסטגרם, גוגל, רשימות מיילים, יוטיוב ועוד אין סוף?

מה יקרה שהעובדים של אותה תחנת דלק, )או של כל חנות אחרת(, יבינו שהם לא באמת צריכים לעבוד במקום כלשהו, עם שעות מוגדרות, כדי להרוויח את אותו סכום כסף שהם מרוויחים שם?*

כמובן שלא כולם יתחברו לרעיון הזה, אבל זה לא מה שמשנה עכשיו. מה שכן משנה הוא שלאט לאט יותר ויותר אנשים מבינים שאנחנו חיים היום בעידן מתפתח

ומתקדם שלא עוצר למנוחות. עידן בו המדיה החברתית והאינטרנט נותנים לנו כל כך הרבה אפשרויות להרוויח כסף, ללא

מגבלת הזמן והמקום של עידנים קודמים.

*הערה חשובה – אין לי שום כוונה להתנשא או ״ללכלך״ על מוכרים בתחנות דלק, או באף חנות אחרת. אני מעריך ותומך בכל אדם אשר הוא, הדוגמאות שמופיעות בספר הן לצורך דוגמאות בלבד ואין כוונה לפגוע באף אדם.

עכשיו יבוא מישהו חכם ויגיד ״אבל אחי… לא כולם אוהבים לעבוד דרך האינטרנט״. אמירה מדהימה, וזה בדיוק העניין.

לא כולם יעשו את זה, אבל הרבה מאוד מהאנשים כן. ולכן חשוב להתחיל ולהעלות הילוך עכשיו, כי לפי מה שניתן לראות, מתחיל להיווצר סביב

כל התחום השיווק באינטרנט אינפלציה.

הכוונה ב״אינפלציה״ היא שכאשר יש כל כך הרבה אנשים שעושים את זה, נפח השוק קטן, מחירי השיווק עולים, ומאחר ויש יותר תחרות, נדרשת יותר יצירתיות כדי ליצור יתרון על פני האחרים.

אז נכון שהספר הזה ומסלול הזהב של דינג דונג נותנים למשווקים את הכלים המתקדמים והמוצלחים ביותר כדי לייצר רווחים בהצלחה, אך עם זאת עדיין חשוב לשים גז ועכשיו, ולא להוריד ממנו את הרגל עד שמצליחים לייצר את ההכנסה הרצויה*.

למה חשוב מאוד להתחיל עכשיו?

כשאני אומר ״להתחיל״, אני מתכוון – להבין איך פלטפורמות השיווק השונות עובדות, איך נכסים אינטרנטיים עובדים, מה עומד מאחורי פסיכולוגיית הקניה והמכירה, מהם תהליכי השפעה ושכנוע, וכמובן להתחיל להיכנס למיינד-סט )הלך רוח( של יזם.

אז נכון שלא כולם יתחברו לזה ולא כולם רוצים להיות עצמאיים. גם אני הייתי שכיר חצי שנה בתור איש מכירות, וזו הייתה חצי שנה מאוד מועילה לחיי העסקיים כי למדתי כל כך הרבה דברים חשובים בתקופה הזו.

כמובן שלהיות שכיר יכול להיות אחלה, אבל תוך כדי שאתם שכירים, אתם יכולים להתחיל להבין את המיינד – סט והלך הרוח של יזם, אם זה הכיוון שאתם מעוניינים ללכת אליו.

לדעתי זה חשוב מאחר והיום זה מאוד נגיש לייצר הכנסה נוספת דרך האינטרנט בצורה שלא דורשת יותר מדי זמן ואנרגיה, אז למה לא?

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

ארנטינג: האחריות העליונה
חדש!

ארנטינג: האחריות העליונה

הורות היא תהליך של גידול וטיפוח ילד מינקות ועד בגרות. זה מתואר לעתים קרובות כאחת החוויות המספקות והמתגמלות ביותר בחיים. […]

לקריאה »
עשה זאת בעצמך עבור ויקיפדיה: כיצד לתרום לאנציקלופדיה הגדולה בעולם
חדש!

עשה זאת בעצמך עבור ויקיפדיה: כיצד לתרום לאנציקלופדיה הגדולה בעולם

כשמדובר באיסוף מידע ולמידה של דברים חדשים, ויקיפדיה היא לעתים קרובות המקור המוביל עבור אנשים רבים. עם למעלה מ-55 מיליון […]

לקריאה »
מוזיקה: שפה אוניברסלית שמחברת את כולנו

מוזיקה: שפה אוניברסלית שמחברת את כולנו

מוזיקה היא חלק בלתי נפרד מהתרבות האנושית וקיימת כבר מאות שנים. זוהי צורת ביטוי אמנותית המתעלה מעל מחסומי שפה ומחברת […]

לקריאה »